Čištění odpadu a kanalizace | Vývoz jímek Český Těšín, Třinec

Neodtékající odpad u záchodu, vany, dřezu či neprůchodné stoupačky ve Vašem domě? Ucpaná žumpa, přetékající jímka?  Možná potřebujete pomoct šikovného čištiče odpadů a kanalizace, jsem Michal a pomůžu Vám 24/7 s Vaším problémem.

Volejte pro čištění kanalizace a odpadu: 773 994 009

Čištění a vývoz jímky, žumpy, septiku, volejte: 773 500 498 více podrobností zde.

Možnost havarijního čištění ve dne či v noci, i ve svátek příjezd k Vašemu problému. Poradím si s venkovní kanalizací, dešťovým svodem, gajgrem, dvorní vpustí apod. Každý den zasahuji po celém Moravskoslezském kraji. Jsem zkušený instalatér – čistič odpadů a a kanalizace. Ceny držím při zemi, zavolejte a domluvíme se na všem.

🥇🥇🥇 Prohlédněte si moje hodnocení zákazníků na Googlu či Seznamu. 🥇🥇🥇

Každý rok vyjíždím ke stovkám případům, kdy zákazníci mají ucpaný dřez, vanu, sprchu či jim neodtéká záchod. Kromě Havířova a Českého Těšína mě můžete také zavolat do obcí jako je Dobrá, Hnojník, Horní Tošanovice, Kaňovice, Komorní Lhotka, Ostrava-Hrabůvka, Ostrava-Vítkovice, Pražmo, Raškovice, Ropice,  Sedliště, Těrlicko, Třanovice, Václavovice, Vělopolí, Žermanice

Čištění a vývoz jímek, septiků, žump Český Těšín, Třinec

Naše firma Fekpro nabízí rychlé čištění a vývoz jímek v oblasti Karviné, Ostravy, Bohumína, Třince a okolí. Můžeme ale zasáhnout i v obcích jako je Hnojník, Komorní lhotka Střítež.

Máte na své zahradě nebo u komerčního objektu nádrž na splaškovou vodu? Rádi to všechno vysajeme a odvezeme do stáčecího místa. Máme potřebnou techniku.  Můžeme přijet téměř obratem, pokud např. čekáte zvýšený přísun obyvatelů domu nebo se blíží svátky, neváhejte a kontaktujte nás.

Nenecháme Vás v tom, vše včas vyvezeme a Vaše jímka nepřeteče.

Doporučujeme čištění jímek, žump alespoň 2 x ročně.

   

Ucpaný wc, vana, sprcha, dřez či umyvadlo v domácnosti, restauraci či hotelu?

Zákazníci mi často volají z Třince a celého Těšína, abychom k nim přijel, že se jim nedaří uvolnit odpad doma svépomocí.  Drobná ucpávka půjde uvolnit dobře, ale jakmile např. dojde k zůžení potrubí vlivem tuku či jiných nánosů, obvykle domácí pokusy neuspějí. Zde už je nutné použít kvalitní techniku jako je např. stroj na ucpaný odpad, popř. zvolit některou frézovací techniku a obrousit stěny potrubí.

Jako zkušený instalatér si také zvládnu poradit, pokud Vám cokoliv spadlo do záchodu, obvykle hračky, košíček na vůni apod. Rozeberu Vaší záchodovou mísu a odstraním z ní problémovou ucpávku. Nabízíme kvalitní instalatérské služby v Ostravě, Třinci, Těšíně a i okolních městech moravskoslezského kraje.

kanalizační technika

Prorostlá kanalizace kořeny či napadaná suť a jiný odpad v kanalizaci?

Mám velmi mnoho zkušeností s ucpanými přípojkami, obvykle mě tak nedokáže v oblasti potrubí už nic překvapti. Pomocí tlakové vody, nebo frézovací techniky zvládnu obvykle pročistit jakékoliv venkovní kanalizační potrubí.  Kontaktujte mě na:  773 994 009

S naším sacím vozem o objem 12 m3 obsluhujeme Ostravu a okolní města (Bohumín, Rychvald, Orlová, Třinec, Těšín apod.). Přijedeme kamkoliv odvést Vaše fekálie. Vyčistíme Vaší jímku či septik.