Čištění odpadu a kanalizace | Instalatér Český Těšín, Třinec

Neodtékající odpad u záchodu, vany, dřezu či neprůchodné stoupačky ve Vašem domě?  Zavolejte mi na 773 994 009 – přijedu ve dne či v noci, i ve svátek k Vašemu problému a vše vyčistím. Poradíme si s venkovní kanalizací, dešťovým svodem, gajgrem, dvorní vpustí apod. Každý den zasahujeu po celém Moravskoslezském kraji. Jsem zkušený instalatér – čistič odpadů a a kanalizace. Ceny držím při zemi, zavolejte a domluvíme se na všem.

🥇🥇🥇 Prohlédněte si hodnocení zákazníků na Googlu či Seznamu. 🥇🥇🥇

Pokud potřebujete vyčistit a vyvézt jímku, žumpu, septik, volejte: 773 500 498 více podrobností zde.

Přijedu  k Vám do Českého Těšína, Třince, Havířova, Albrechtic, Chotěbuzi a obratem potíže vyřešíme Poradíme se s libovolným ucpaným potrubím.  Mám mnoho let zkušeností s čištěním odpadů a kanalizace. Každý rok vyjíždím ke stovkám případům, kdy zákazníci mají ucpaný dřez, vanu, sprchu či jim neodtéká záchod.

Ucpaný wc, vana, sprcha, dřez či umyvadlo v domácnosti, restauraci či hotelu?

Zákazníci mi často volají z Třince a celého Těšína, abychom k nim přijel, že se jim nedaří uvolnit odpad doma svépomocí.  Drobná ucpávka půjde uvolnit dobře, ale jakmile např. dojde k zůžení potrubí vlivem tuku či jiných nánosů, obvykle domácí pokusy neuspějí. Zde už je nutné použít kvalitní techniku jako je např. stroj na ucpaný odpad, popř. zvolit některou frézovací techniku a obrousit stěny potrubí.

Jako zkušený instalatér si také zvládnu poradit, pokud Vám cokoliv spadlo do záchodu, obvykle hračky, košíček na vůni apod. Rozeberu Vaší záchodovou mísu a odstraním z ní problémovou ucpávku. Nabízíme kvalitní instalatérské služby v Ostravě, Třinci, Těšíně a i okolních městech moravskoslezského kraje.

 

kanalizační technika

Prorostlá kanalizace kořeny či napadaná suť a jiný odpad v kanalizaci?

Mám velmi mnoho zkušeností s ucpanými přípojkami, obvykle mě tak nedokáže v oblasti potrubí už nic překvapti. Pomocí tlakové vody, nebo frézovací techniky zvládnu obvykle pročistit jakékoliv venkovní kanalizační potrubí.  Kontaktujte mě na:  773 994 009

Čištění a vývoz jímek, septiků, žump Těšín, Třinec

Naše firma Fekpro nabízí rychlé čištění a vývoz jímek v oblasti Karviné, Ostravy, Bohumína, Třince a okolí.

Máte na své zahradě nebo u komerčního objektu nádrž na splaškovou vodu? Rádi to všechno vysajeme a odvezeme do stáčecího místa. Máme potřebnou techniku.  Můžeme přijet téměř obratem, pokud např. čekáte zvýšený přísun obyvatelů domu nebo se blíží svátky, neváhejte a kontaktujte nás.

Nenecháme Vás v tom, vše včas vyvezeme a Vaše jímka nepřeteče.

Doporučujeme čištění jímek, žump alespoň 2 x ročně.

   

S naším sacím vozem o objem 12 m3 obsluhujeme Ostravu a okolní města (Bohumín, Rychvald, Orlová, Třinec, Těšín apod.). Přijedeme kamkoliv odvést Vaše fekálie. Vyčistíme Vaší jímku či septik.