Máte problém s ucpaným záchodem v Ostravě, Opavě, Třinci či okolí?

Váš záchod či pisoár v domácnosti nebo komerčním provozu přestal správně odtékat? Nepomáhají pokusy o čištění svépomocí např. zvonem či chemickou cestou? Nejspíše bude ucpávka pevného charakteru, obvykle nějaká věc spadnula do záchodu či se ucpalo potrubí nánosy nečistot (tuk, papír, zbytky jídla apod.)

Obraťte se na nás, rádi pomůžeme: 773 994 009 – jsme dlouhodobě spolehlivá firma na čištění ucpaných odpadů a kanalizace.

Zasahujeme v celém moravskoslezském kraji, naše výjezdní místa jsou v Bohumíně, Karviné, Těšíně, Studénce, Opavě, Ostravě apod.

Prohlédněte si naše reference od ostatních zákazníků.

Jak čistíme ucpaný záchod?  Jak dlouho trvá a kolik to stojí?

Obvykle můžeme přijet kdykoliv, držíme pravidelnou pohotovost nad Vašimi odpady.  Ceny jsou nízké, pracujeme efektivně a využíme efektivní strojní techniku na čištění ucpaného záchodu.  Obvykle dokáže ucpávku v potrubí prorazit náš stroj na ucpaný odpad. V případě, že došlo k ucpání např. hrač kou nebo košíčkem na vůni, musíme záchod rozebrat a věc vyndat. Abychom ověřili následně, že je vše v pořádku, provedeme inspekci potrubí kamerou.  Ozvěte se nám, pokud jste např. z Bohumína, Třince, Těšína, Studénky – pomůže Vám taky, jako Vašim sousedům.