Čištění odpadů a kanalizace Hlučín, Poruba, Klimkovice a okolí

Jste z Ostravy, Vítkovic, Poruby či Hlučína a okolí a máte ucpaný záchod, dřez či vanu?  Jsem soukromý instalatér Michal k Vašim službám. Mám kvalitní stroj na čištění ucpaného potrubí a pomůžu Vám zbavit se tak problému obratem. Zkuste mi zavolat na 773 994 009 a na všem se domluvíme. Nabízím dále monitoring potrubí i čištění kanalizace tlakovou vodou.

🥇🥇🥇Mrkněte na hodnocení od mých klientů: Google hodnocení.

Často čistím ve Vítkovicích, Marianských horách, Porubě, Hlučíně, Zábřehu, Klimkovicích ucpané odpady ve firmách i domácnostech. Místní mě znají a dobře vědí, že za dobrou cenu dokážu odvést kvalitní práci a zcela opravit a vyčistit ucpaný odpad či kanalizaci. Pokud chcete sami zkusit čistit odpady, začněte ideálně zvonem na ucpaný odpad, pokud toto nepomůže, doporučuju se poradit se mnou.

Zajímají Vás moje ceny za čištění, zde je můj orientační ceník.

Čištění ucpaného záchodu Poruba, Vítkovice, Klimkovice, Hlučín a okolí

Za ucpaným záchodem obvykle stojí velké nánosy vlhčených obrousků a světe div se, ve většině případů je to také spadlý košíček na vůni, který záchod ucpe. V tomto případě je nutné celý záchod rozebrat a košíček vyndat. Kromě samotného čištění odpadu, zvládnu i tyto instalatérské činnosti. Často zasahuji právě při vyndavání košíčků na vůni, na kterém jsou nánosy papíru, toto obvykle doma svépomocí nevyřešíte. V okolí Ostravy i v Ostravě – Porubě, Vítkovicích, Zábřehu mě lidí volají i do restaurací, kde se ucpaly pisoáry. Přijedu a vyčistím obratem, Vaši hosté nebudou muset stát na mokré podlaze.

Čištění ucpaného dřezu, vany, sprchy, myčky, stoupaček

Kuchyňské dřezy jsou obvykle ucpané jak v domácnosti, tak komerčním provozu. Stroj na čištění odpadu je obvykle klasický pomocník, který mi umožní obrousit stěny potrubí od nánosů tuků, oleje, mouky, lógru a všech dalších nečistot, které se zde usadily nedbalým používáním. Často navštěvuji jídelny, restaurace, hotely, kde dřez přestane odtékat a je třeba rychle jednat, aby mohl provoz pokračovat. Domácnosti volají kvůli ucpaným stoupačkám v domě, které trápí obvykle jejich stáří. Pomůžu stoupačky vyfrézovat a prodloužit tak jejich životnost.

Neodtékající kanalizační přípojka Hlučín, Poruba, Vítkovice, Zábřeh a okolí?

Pokud máte dům, chatu, chalupu obvykle je zde nějaká splašková či dešťová kanalizace, gajgr, dvorní vpusť, dešťové svody apod.  Toto je také častá věc, která se umí snadno ucpat a neodtékat. Zde přichází na řadu můj servisní vůz – auto na tlakovou vodou. Pomocí dlouhé hadice a vysokého tlaku vody dokážu ucpávku v kanalizaci snadno prorazit. Kanalizace bude následně znovu v pořádku fungovat.

Máte Vaší budovu někde v oblasti, kde je hodně listnatých stromů? Zanášejí se Vám dešťové svody listím, můžu Vám pomoct i s tímto, nabízím pohotovostní i preventivní čištění dešťových svodů v Hlučíně, v Ostravě, i okolí Ostravy. Zavolejte mi na: 773 994 009 

Jaké druhy kanalizace dokážu pro Vás vyčistit?

  • čistím kanalizační vpustě, gajgry
  • kanalizační přípojky od domu, komerčního objektu, chaty, chalupy
  • čistím dešťové svody, ucpané okapy
  • ležaté kanalizační potrubí
  • dešťovou kanalizaci i splaškovou kanalizaci
  • všechny kanalizační sítě
  • komunální odpady