Čištění domácích odpadů a kanalizace  Kopřivnice, Příbor, Štramberk a okolí

Trápí Vás ucpaný dřez, záchod nebo špatně průchodné stoupačky v bytovém domě? Jsem levný instalatér – čistič odpadů a kanalizace. Zasahuji a opravuji neodtékající sprchové kouty, dřezy, vany, sprchy v Kopřivnici, Příboru, Štramberku a dalších městech v okolí Ostravy.

Zavolejte mi na: 773 994 009 – přijedu a pomůžu nebo Vám alespoň poradím co s tím.

Pokud se Vám začne voda hromadit v záchodu, dřezu, vaně je čas jednat a buď zkusit čištění svépomocí nebo vyhledat odbornou pomoc zkušeného instalatéra.

Nabízím havarijní čištění odpadů 24/7 v Kopřivnici, Příboru, Štramberku, ale i v Bordovice, Fryčovicích, Hukvaldy, Kunčice pod Ondřejovníkem, Krmelínu, Lichnov, Mořkov, Mošnově, Ostravě-Hrabůvce, Ostrava-Zábře, Ostrava-Vítkovice, Rybí, Staříči, Sedlnice, Skotnice, Staré vsi nad Ondřejnicí, Tichá, Veřovice, Závišice, Ženklava,

Každý den zasahuji v domácnostech a komerční provozech, lidé mě znají a obvykle volají, protože ví, že neodejdu od problému, dokud není vše vyřešeno k dokonalé spokojenosti zákazníka. Zvládnu vyřešit i nezdařilé pokusy mojí konkurence, mám rozumné ceny a zvládnu přijet velmi rychle.

Čištění ucpaného záchodu (wc), ucpaného dřezu, vany, stoupaček v domě.

Domácí odpady bývají obvykle ucpané kvůli zúženým stěnám potrubí, kdy zde vznikly různé nánosy nečistot (olej, mastnota, logr, pasta, mouka) apod. Rovněž je možné, že odpadu se mohl dostat nějaký předmět, který zde nepatří. Ucpané wc je často způsobeno spadlým košíčkem na vůni v záchodě.

Ucpané potrubí je obvykle mastnotou, kterou je možno snadno vyfrézovat strojem na ucpaný odpad.

 

Čištění ucpané kanalizace a odpad Příbor, Kopřivnice a okolí

Lidé mě také často volají ke svým ucpaný kanalizačním přípojkám, do kterých se dostal z vnitřních odpadů nějaký nepořádek a oni začaly špatně odtékat. Jsem schopen vše kvalitně pročistit tlakovou vodou. Kromě samotného čištění je možná podrobná kamerová revize (inspekce) odpadu.