Čištění domácích odpadů a kanalizace | Instalatér Kopřivnice, Příbor, Štramberk

Trápí Vás ucpaný dřez, záchod nebo špatně průchodné stoupačky v bytovém domě? Jsem levný instalatér – Čistič odpadů a kanalizace. Zasahuji a opravuji neodtékající sprchové kouty, dřezy, vany, sprchy v Kopřivnice, Příboru, Štramberku a dalších městech v okolí Ostravy.  Pokud se Vám začne voda hromadit v záchodu, dřezu, vaně je čas jednat a buď zkusit čištění svépomocí nebo vyhledat odbornou pomoc zkušeného instalatéra.

Zavolejte mi na: 773 994 009 – přijedu a pomůžu nebo Vám alespoň poradím co s tím. Nabízím havarijní čištění odpadů 24/7

Každý den zasahuji v domácnostech a komerční provozech, lidé mě znají a obvykle volají, protože ví, že neodejdu od problému, dokud není vše vyřešeno k dokonalé spokojenosti zákazníka. Zvládnu vyřešit i nezdařilé pokusy mojí konkurence, mám rozumné ceny a zvládnu přijet velmi rychle.

Čištění ucpaného záchodu (wc), ucpaného dřezu, vany, stoupaček v domě.

Domácí odpady bývají obvykle ucpané kvůli zúženým stěnám potrubí, kdy zde vznikly různé nánosy nečistot (olej, mastnota, logr, pasta, mouka) apod. Rovněž je možné, že odpadu se mohl dostat nějaký předmět, který zde nepatří. Ucpané wc je často způsobeno spadlým košíčkem na vůni v záchodě.

Čištění ucpané kanalizace a odpad Příbor, Kopřivnice a okolí