Levné čištění odpadu a kanalizace Fulnek, Studénka, Bílovec a okolí

Jsem zkušený instalatér s pracovní dobou 24/7. Můžu k Vám přijet kdykoliv a pomoci uvolnit Váš ucpaný odpad. Zavolejte mi na 773 994 009 stejně jako to dělají Vaši sousedé ve Fulneku, Studénce, Bílovci a okolí. Jsem připraven Vám pomoct s domácím odpadem i venkovní kanalizací. Zasahuji v domácnosti i komerčních objektech (hotelu, školách, restauracích, kancelářích). Volají mě všude tam, kde jim nefungují odpady.

Zavolejte mi a domluvíme se na ceně za čištění Vašeho odpadu.

Prohlédněte si moje kvalitní reference od zákazníku, u kterých jsem čistil ve Fulneku, Studénce, Ostravě a okolí:

Google hodnocení 🥇🥇🥇

Čistím všechny tyto ucpané odpady ve Fulneku, Studénce, Bílovci:

  • ucpaný záchod v domácnosti a komerčním provozu
  • ucpané pisoáry v restauraci, hotelu, domácnosti
  • ucpané dřezy v restauraci, hotelu, domácnostech
  • ucpané umyvadla
  • ucpané vany, sprchové kouty
  • staré zanesené stoupačky
  • odpady od myčky, pračky

.

Čištění ucpaného wc, toalety, dřezu, stoupaček, vany, umyvadla

Mezi moje nejčastější výjezdy patří řešení ucpaného záchodu v domácnosti či restauraci. Nánosy vlhčených ubrousků, chlupy, vlasy, spadlé hračky či košíčky na vůni to je jen drobný výčet toho, co pravidelně lovím ze záchodu. Někdy je třeba záchodovou mísu rozebrat, někdy postačí klasické čištění instalatérským strojem na ucpaný odpad. Pokud Vám nepomůže klasické čištění svépomocí zvonem na ucpaný odpad, zavolejte mi, poradím či rovnou přijedu. Jsem levný instalatér – Čistič odpadů, zasahuji ve Fulneku, Studénce, Příboru a dalších městech.

Ucpaný dřez či umyvadlo je obvykle problém splachování vlasů, chlupů, vousů, zubní pasty, písku, prachu a všeho možného co máme zrovna po ruce. Pokud se nestaráme o to, abychom olej po smažená správně zlikvidovali, dřív či později dojde ke zúžení stěn potrubí a problém je tu.

Problém s ucpanou kanalizační přípojkou či ucpaným gajgrem, dvorní vpustí apod.

V případě, že chcete uvolnit ucpávku v ležaté kanalizaci, měla by to být vždy otázka na zkušeného instalatéra. Vlastním servisní vůz se zařízením na tlakovou vodu, kterou obvykle umím prorazit libovolnou ucpávku v potrubí. Stejně tak pomocí revizní kamery najdu místo ucpávky, toto se osvědčí zejména tehdy pokud např. ve Fulneku, Bílovci, Studénce chcete opravit porušené místo na kanalizaci.

Využijte mých nízkých cen, mnoha let zkušeností a rychlosti příjezdu.