Čištění odpadu a čištění  kanalizace Havířov, Šenov, Petřvald a okolí

Potřebujete vyčistit ucpaný záchod či ucpanou vanu nebo nodtékající dřez? Ucpalo se Vám WC (pisoár) v komerčním provozu v Havířově nebo Šenově? Zavolejte mi, jsem soukromý instalatér s dlouholetou zkušeností s čištěním všech typů odpadů a kanalizace. Dokážu Vás obratem zbavit problému. Přijedu k Vám s mojí profesionální technikou a vyčistím Váš odpad u vany, sprchy, myčky apod. Stejně tak snadno uvolním Vaši venkovní kanalizaci pomocí tlakové vody.

Kontaktujte instalatéra – čističe odpadů a kanalizace na: 773 994 009  – domluvíme se obratem na ceně a příjezdu k Vašemu problému.

Přistupuji ke svojí práci zodpovědně a cena, na které se domluvíme platí, i kdyby byl problém s čištěním odpadu sebehorší. Nebojte se podívat na moje hodnocení od předchozích zákazníků z Ostravy, Bohumína, Opavy, Havířova – hodnocení zde.

I když pracuji s profesionální technikou, tak nabízím levné ceny, abychom mohl pomoci každému. Dobře vím, že ucpaný záchod není nic pěkného. Vaši sousedé z Havířova, Ostravy a okolí dobře vědí, že dokáži vyfrézovat i totálně zanesené venkovní potrubí např. sutí, cementem nebo kořeny. Zbytečně neprovádím výkopy, ale dokáži poškozené potrubí opravit i bezvýkopově.

Strojní čištění odpadu a tlakové čištění odpadu, monitoring odpadu

Ucpané domácí potrubí je obvykle dobré vyčistit strojem na ucpaný odpad. Na venkovní ležatou kanalizaci je naopak vhodný vysoký tlak vody, který dokáže prorazit ucpávku v potrubí. Každý den provádím oba typy čištění v celém Severomoravském kraji. Kromě samotného čištění je možné provést i monitoring potrubí, při kterém dokážu posoudit stav Vašeho potrubí a rozhodnout o případné jeho opravě.

Strojem na ucpaný odpad dokážu opravit a vyčistit ucpané potrubí od záchodu, myčky, pračky, dřezu, vany a dalších předmětů v domácnosti. Starší stoupačky v domě je vhodné vyčistit metodou frézování. Tlakové čištění je vhodné pro venkovní kanalizaci, gajgry, vpustě, dešťové svody, kde nehrozí vyplavení sousedů.

Ceník čištění odpadu a kanalizace

Pro cenu za čištění odpadu ideálně volejte, pro příklad ceny se podívejte na můj ceník.

 

Čištění a vývoz jímek, septiků, žumpy, lapolů v Havířově, Petřvaldu, Šenově či okolí

Naše firma Fekpro je připravena přijet s naším velkým sacím vozem a vyčistit libovolné zařízení na splaškovou vodu. Poradíme si s čištěním žump, septiků, jímek, lapolů. Dokonale vysajeme jakýkoliv obsah a odvezeme ho do nejbližšího stáčecího místa tak, abyste neplatili víc než musíte. Na tom si zakládáme, vše perfektně vyvézt, vyčistit za co nejlepší cenu.

Máte jímku, žumpu, kde to vypadá, že to brzy přeteče? Volejte nám na: 773 500 498

Přijedeme velmi rychle a pomůžeme Vás zbavit obsahu Vašich nádrží na splaškovou vodu a kalu.

Pravidelně obsluhujeme všechny Vaše sousedy, kteří mají kanalizaci svedenou do jímky, septiku či žumpy v Havířově a okolí. Realizujeme čištění jímek a septiků v Havířově, Petřvaldu, Šěnově pro rodinné domy, chaty, zemědělské usedlosti, ale i komerční objekty.

Sací vůz Fekpro - čištění jímky

Sací vůz na vysátí odpadu