Čištění a vývoz jímek, septiků, žump Ostrava, Karviná, Bohumín, Havířov a okolí

Kontaktujte naší firmu Fekpro: 773 500 498, nabízíme rychlý vývoz čištění a čištění jímek, septiků, žump ve Vaší lokalitě.  Jsme připraveni do 2 dnů od zavolání vyvézt Vaší odpadní nádrž v regionu Ostrava,  Karviná, Bohumín, Havířov, Orlová, Český Těšín, Třinec a okolí. Máme velice výkonný sací vůz, který se dostane téměř kamkoliv. Vyvezení Vaší žumpy či jímky je pak pro nás snadným úkolem. Ceny držíme při zemi a můžete se vždy na nás spolehnout.

Pravidelný nebo jednorázový odvoz odpadních vod?

Může se stát, že zapomenete sledovat hladinu vody nebo nemáte nikoho, kdo Vám např. jímku či žumpu pravidelně vyváží? Můžete se domluvit s námi, rádi se o toto postaráme nyní i do budoucna. Odpadní nádrže je dobré čistit a vyvážet ideálně 1 či 2x  za rok. Domluvíme s Vámi pravidelné vývozy.

Pokud potřebujete vývoz jímky, septiku či žumpy rychle a bez čekání jsme schopni se domluvit a vše zařídit obratem. Vyčistíme a vyvezeme Váš septik, jímku či žumpu v Ostravě, Bohumíně, Havířově a okolí . Zavolejte nás k Vaší žumpě či jímce, pokud už např. hrozí její přetečení nebo pro jistotu, když se např. blíží možnost, že se se zvýší počet obyvatel Vaší domácnosti.

Zaručujeme tu nejlepší cenu, nikdy nebudete platit žádné zbytečné kilometry navíc. Vaší odpadní vodu odvezeme do nejbližšího stáčecího místa.

 

Nabízíme vývozy odpadních nádrží v domácnosti i ve firmách.  Našimi častými zákazníky jsou chaty, rodinné domy, bytovky, ale i firmy a celé obce. Máme zkušenosti a prokazatelné dobré reference v Ostraě, Karviné, Bohumíně, Těšíně, Havířově a okolí. Vždy Vám dáme potvrzení o vývozu a čištění jímky, septiku či žumpy.

Jak se ideálně starat o jímku, septik či žumpu?

Aby Vaše odpadní nádrž fungovala správně je nutné jí pravidelně odsávat.  U jímek a žump, které nemají senzor na oznámení zvýšené hladiny splaškové vody je dobré objem nádrže pravidelně kontrolovat, aby nedošlo k jejímu přetečení.

Jakou máme techniku na vysátí odpadních nádrží?

Máme výkonou sací techniku, která zvládne vývozy jakékoliv odpadní nádrže. Jsme schopni pomocí našich dlouhých hadic se prakticky dostat kamkoliv i na výše položená či jinak špatně dostupná místa.  Máme kvalitní techniku, kdy dokážeme fekálie nejen spolehlivě odvézt, ale především je všechny kvalitně odčerpat i ze dna Vaší nádrže. Toto bývá častý problém, kdy kal se usazuje převážně na dně nádrže a špatně se dostává ven. Jsme schopni rovněž provést vyčištění tlakovou vodou.

Naše velkoobjemové vozidlo si poradí s libovolně velkou nádrží. Domluvte se s námi na vhodném termínu vývozu.