Čištění a oprava odpadu, kanalizace | Instalatér Karviná, Orlová

Jsem instalatér Michal a nabízím pravidelný dozor 24/7 nad Vaším potrubím v Moravskoslezském kraji. Ucpaná kanalizační přípojka, neodtékající voda ze záchodu či dřezu? Rovnou mi zavolejte na: 773 994 009 – poradím nebo rovnou odpad vyčistím. Jsem instalatér – čistič odpadů a kanalizace. Mám mnohaleté zkušenosti s čištěním a opravou domovních odpadů (ucpaný záchod, stoupačky, ucpaná vana či např. dřez).

Potřebujete v oblasti Karviné, Bohumína, Orlové, Těšína, Havířova vyvézt jímku, septik či žumpu? Naše firma Fekpro to zařídí. Podrobnosti zde.

Naše hodnocení na Googlu či Seznamu. 🥇🥇🥇

Specializuju se na všechny typy ucpaných potrubí v domácnosti, rodinných domech, ale i komerčních provozech. Vlastním kvalitní techniku jako je stroj na čištění odpadu či servisní vůz s tlakovou vodou. Vrací se Vám splašková voda zpět v domácnosti do záchodu či vany, neodtéká voda správně, zavolejte mi, přijedu k Vám v celém Moravskoslezském kraji (Karviné, Orlové, Ostravě, Bohumíně apod.). Jsem Váš soukromý instalatér pro boj s ucpávkou ve Vašem potrubí.

Máte ucpaný záchod v Karviné či okolí?

Každý den řeším výjezdy k ucpávkám v záchodu. Na vině je obvykle zúžené potrubí či nánosy nečistot (např. vlhčené ubrousky v záchodě). Dětem do záchodu někdy spadne hračka a nebo se stane a to velmi často, že do záchodové mísy padá košíček na vůni. Nabízím svoje instalatérské služby a pomoc s ucpaným záchodem.

Monitoring kanalizace a odpadů Karviná a okolí

Chcete zjistit, v jakém je Vaše potrubí stavu? Můžete-li použít kanalizační přípojku nebo jsou její stěny plné nánosu tuku? Kam potrubí vede nebo proč protéká. Pomůžu Vám se svojí revizní kamerou.

Vývoz septiků a čištění jímek Karviná a Orlová

Vlastníte jímku, lapol, septik či žumpu a už je nejvyšší čas to všechno vyvézt? Zavolejte nám na: 773 500 498, obratem přijedeme a vše odsajeme. Dáme Vám nejlepší cenu za vývoz Vaší nádrže na splaškovou vodu.  Můžeme se domluvit na pravidelném vývozu Vaší jímky, septiku, žumpy či tukového lapolu. Máme výkonný sací vůz s objemem 12 m³. Nezastaví nás cesta do kopce, v terénnu, poradíme si a vše vyvezeme + případně pročistíme k Vaší spokojenosti.