Nejčastější otázky čištění odpadů a čištění kanalizace

Hlavní informace o naší firmě Fekpro.cz

Kdo jste?

Jsme zaběhlá firma Fekpro s.r.o., která již přes mnoho let realizuje čištění kanalizace a odpadů. Také vyvážíme, jímky, septiky a žumpy

Kde fungujete?

Jsme schopni čistit odpady a kanalizaci v celém Moravskoslezském kraji, na východ (Bohumín, Karviná, Český Těšín..), jih (Frýdek-Místek, Paskov, Vratimov..) i západ Ostravy (Karviná, Bohumín, Třinec..) i  Ostravě samotné (Hrabůvka, Mariánské hory a Hulváky, Moravská Ostrava a Přívoz).  Vyvážíme jímky, septika a žumpy na v Ostravě a na východ či jih od ní.
Jaká je hlavní činnost Vaší firmy Fekpro s.r.o.?
Vývoz a čištění jímek, žump, septiků, lapolů a dalších nádrží na odpadní vodu. Čistíme ucpané záchody, vany, dřezy, stoupačky apod. Tlakové čištění domovní kanalizačních přípojek

Kam je možné Vás zavolat na čištění?
Můžeme zasáhnout v celém Moravskoslezském kraji, tj. zejména Ostravě a okolních městech (Třinec, Hlučíně, Studénce, Tišnově, Frýdku-Místku, Fulneku..). Typově nás můžete volat do rodinných domů, ale i komerčních objektů.

Kdo ke mně od Vás přijede?
Očekávejte zkušeného technika, který bude vědět, jak si přesně poradit s Vaším ucpaným odpadem či kanalizací. Nezůstane po nás žádný nepořádek, naši technici jsou slušní a zodpovědní. Vše bude vyčištěno či opraveno velmi rychle.

Kolik mě to bude stát?
Podívejte se na náš ceník čištění odpadu a kanalizace. Zde si můžete udělat alespoň předběžnou představu o tom, kolik nám zaplatíte. Cena čištění je okolo 2 200 Kč/h + doprava. Určitě Vás vše vyjde levněji, než zkoušet domácí pokusy a nevěnovat se vlastní práci.

Pracujete pořád, celý týden?
Máme hlavní pracovní dobu + pohotovostní dobu (s navýšenou cenou). Pracovní doba je od 6:00 do 17:00 ve všední dny. Mimo pracovní dobu si účtujeme + 100% k ceně.

 

OBJEDNÁVKA ČIŠTĚNÍ + INFORMACE O REALIZACI ČIŠTĚNÍ:

 

Jak si můžu objednat Vaše čištění v Ostravě a okolí?

Kvůli čištění odpadů a kanalizace volejte:  773 994 009
Na vývoz jímky, septiku či žumpy: 773 500 498


Jak funguje objednávka čištění kanalizace nebo odpadu?

Zavolejte nám, vždy je to nejlepší pro popis problémů a naše stanovení předběžné ceny za výkon práce. Obvykle u ucpaného záchodu, vany, dřezu, stoupaček dokážeme již při přesném popisu určitě přesnou cenu. Obvykle je to složitější u kanalizace, kde na vině může být více problémů od rozskočeného potrubí až po prorostlé potrubí kořeny.

Kdy můžete přijet na čištění odpadu v Ostravě nebo např. Třinci?

Většinou dokážeme přijet ihned do druhého dne maximálně po zavolání, ale snažíme se vše řešit, ještě ve stejný den. Máme několik servisních vozů, které číhají na problém po celém Severomoravském kraji a neznamená to např. to, že k Vám pojedeme z Těšína až do Opavy a tim se to všechno protáhne a Vy budete čekat  na uvolnění záchodu tak dlouho.

Mám havarijní problém, topím se ve splaškové vodě.

Pokud je problém skutečně velký, což z praxe dokážeme poznat. Vyhodnotíme Vás jako urgentní případ a po domluvě s ostatními zákazníky Vás vezmeme prioritně. Toto se např. stává v období dešťů, kdy se nečištěné dvorní vpustě, dešťové svody rychle naplní vodou  dělají problémy. Můžeme k Vám přijet i o víkendu nebo v nočních hodinách. Zavolejte: 773 994 009

Za jak dlouho vyčistíte po příjezdu ucpaný odtok? Kdy můžu znovu používat záchod, dřez?

Obvyklá doba čištění se pohybuje kolem 1 hodiny, ale někdy to stihneme i dříve.

Kdy můžu znovu použít záchod?

Čím nám dříve zavoláte, tím dříve uvolníme Váš záchod. Obvyklá doba příjezdu je ve stejný den odpoledne či ještě dopoledne. Čistění max. 1 hod.

Můžete mi říct, co mám dělat, než přijedete?

Určitě doporučujeme nepoužívat do té doby odpady, aby nedošlo ještě ke zhoršení situace. Zkuste např. poprosit sousedy, zda-li nemůžete použít jejich wc.

Proč neodtéká voda ze záchodu?