Čistíme ucpané dřezy v domácnosti a komerčních provozech v Moravskoslezském kraji

Máte neodtékající dřez v domácnosti či hotelu, restauraci? Pomůžeme obratem. Každý den řešíme ucpané odtok od dřezu, umyvadel, vany, sprchy apod. v Bohumíně, Třinci, Havířově, Studénce a dalších městech. Volat nás můžete i do Ostravy. Máme profesionální techniku, která nenechá Vaší kuchyň ve štychu.

Vyřešíme ucpaný odtok od dřezu ještě dnes, kontaktujte nás: 773 994 009

Problém ucpaného dřezu často způsobuje vylévání tuku po smažení či zbytků jídel do odpadních trubek. Potrubí následně zmenšuje svůj průměr, až se voda začne usazovat v dřezu a pomalu odtéká. Můžete zkusit obvyklou pomoc jako je např. krtek na ucpaný odpad či jiné chemické prostředky.  Máte-li možnost, vyzkoušet můžete i instalatérskou pružinu. Obvykle je však třeba rozmontovat sifon a vše správně vyčistit.

Cena vyčištění ucpaného dřezu, jak to uděláme?

Pokud se nechcete špinit a Vaše potrubí je již starší a nebylo dlouho čištěné, doporučujeme rovnou nám zavolat a my si s tím rychle poradíme. Nemusíte se dále trápit tím, že to zas za chvíli začne špatně odtékat. Zavolejte nám, přijedeme za Vámi do Opavy, Karviné, Těšína, Třince. Máme profesionální techniku a naše služby nejsou nikterak drahé.