Čištění odpadu a kanalizace Frýdek-Místek | Vývoz jímek a septiků

Může se to stát v každé budově, že se někdy ucpou odpady. Obvykle jsou na vině vhlčené ubrousky, zatvrdlý tuk, spadlý košíček na vůni, ale i prorostlé kořeny v kanalizaci. Pokud se v tom nechcete šťourat a špinit, rád Vám pomůžu. Jsem soukromý instalatér Michal.

Pohotovostní služba pro Frýdek Místek, volejte: 773 994 009

Přetéká Vaše jímka, potřebujete vyvézt žumpu či septik, volejte: 773 500 498

Jsem soukromý čistič odpadů a dokážu uvolnit libovolnou ucpávku z potrubí v domácnosti či komerčním provozu. Každý den zasahuji ve Vaší oblasti, tj. po celém Frýdku-Místku a Vratimově.  Možné je tak využití moje čištění odpadů a čištění ucpané kanalizace i v Brušperku, Dobrá, Fryčovicích, Hukvaldech, Kozlovicích, Krmelínu, Metylovicích, Palkovice, Paskově, Pržno, Řepišti, Sedlišti, Staré vsi nad Ondřejnicí, Staříči, Sviadnově a dalších obcích v dané oblasti.

Jaké odpady dokážu vyčistit?

Zvládnu čistit libovolné domácí odpady, odpady v průmyslových objektech, odpady v restauraci či hotelu, ale i školách na úřadech apod. Oblíbené jsou také čištění kanalizačních přípojek, dvorních vpustí či propustí např. na veřejných prostranstvích či čištění a monitoring komunální kanalizace. Mezi nejvíce typické příklady patří ucpané dřezy, umyvadla, sprchy ztvrdlým tukem či ucpané záchody nějakou pevnou věcí či např. vlhčenými ubrousky.

Na odpady obvykle používám velmi efektivní strojní čištění nebo na venkovní kanalizaci tlakovou vodu.

Čištění jímek a vývoz septiků Frýdek-Místek

Nemusíte se bát, že Vám jímka či septik s námi přeteče. Zajistíme za dobrou cenu vývoz jímky a likvidaci odpadní vody v nejbližším místě určeném ke stáčení. Snažíme se k Vám přijet vždy v nejkratším možném čase.

Máme velmi účinný fekální vůz, hovnocuc, který dokáže rychle a až do dna perfektně vysát obsah Vaší žumpy.

Zavolejte nám na: 773 500 498 – objednávka sacího vozu.

Kvalitní hovnocuc, který všechno vysaje

Pomůžeme vysát obsah Vaší odpadní nádrže na splaškovou vodu u chaty, zemědělského objektu, rodinného domu, továrny, villy či jiného objektu. Zajedeme s naším vozem téměř i do nemožných míst, kam se jiná technika nedostane. Vysajeme a spolehlivě odvezeme Vaše fekálie do nejbližšího sběrného místa. Nenecháme ve Vaší žumpě žádné zbytky.  Všechno vysajeme až po samotné dno. V případě potřeby dočistíme jímku tlakovou vodou