Čištění odpadu Opava, Kravaře | Levný a rychlý instalatér

Ucpal se Vám odpad v domácnosti či restauraci, hotelu nebo továrně? Zavolejte mi na: 773 994 009 , řeším ucpané odpady každý den. Jsem instalatér Michal a jezdím k problémům s ucpaným odpadem v celém Severomoravském kraji. Dokážu Vám obratem pomoci a uvolnit Váš odpad, aby znovu krásně odtékal. Pokud jste z Opavy, Kravařů či okolí, mohu přijet ihned.

K čištění používám obvykle mechanický stroj na čištění odpadu v případě domovních ucpávek. Pokud se ucpalo např. kanalizační potrubí, volím použití tlakové vody, které je mnohem efektivnější a prorazí většinu ucpávek. Mám servisní vůz, který se svojí hadicí dostane na různá místa a ucpané potrubí hravě prorazí. Vysokému tlaku vody obvykle neodolá žádná ucpávka.

Čištění ucpaného záchodu, dřezu, vany, stoupaček, myčky apod. Opava a okolí

Nejčastěji mě lidé volají v Opavě, Kravařích, Hradci nad Moravicí kvůli nutnosti uvolnění ucpaného záchodu či dřezu. Pokud máte stejný problém, neváhejte se na mě obrátit. Strojní čištění odpadu je ideální technika pro uvolnění potrubí o menším průměru. Ucpaný dřez či jiné potrubí v domácnosti je obvykle příznak toho, že došlo k zúžení potrubí díky např. splachování vlasů, oleje, jídla či jiných nečistot do odpadu. Jsem zkušený čistič odpadů a kanalizace, zvládnu stěny potrubí obrousit tak, aby potrubí bylo znovu krásně průchozí.

Potřebujete-li služby instalatéra v Opavě či okolí, zavolejte mi na, jsem k dispozici 24/7 na čištění odpadu.

Tlakové čištění kanalizace, oprava kanalizace výkopem, bezvýkopově

Pokud máte v Opavě dům, chatu či jiný objekt a voda se Vám vrací zpět dovnitř po vypuštění, zřejmě bude problém s ucpávkou v kanalizaci. Přijedu k Vám a revizní kamerou najdu problém (ucpávku) a následně vše pročistím tlakovou vodou. V případě, že je potrubí poškozeno, můžu nabídnout jeho opravu. Toto se např. děje tehdy, pokud Vám do kanalizace prorostly kořeny či se dostala suť. Můžu vše pomocí řízené frézy obrousit a následně opravit např. sanačním rukávcem.

Monitoring kanalizace Opava a okolí

Kupujete např. nemovitost nebo chcete prohlédnout kondici Vašeho potrubí. Můžu pro Vás nabídnout monitoring potrubí, kterým určím např. stáří potrubí či např. jeho vedení v případě, že chcete realizovat novou stavbu nebo napojení.