Čištění ucpaného odpadu a kanalizace | Vývoz jímek, septiků Bohumín, Rychvald a okolí

Potřebujete vyčistit neodtékající kanalizaci či odpad a jste z Moravskoslezského kraje? Zavolejte mi na: 773 994 009 – jsem zkušený instalatér, čistič odpadů a kanalizace. Přijedu k Vám a obratem problém vyřeším. Naše firma Fekpro také čistí a vyváží jímky, septiky a žumpy, více info.

🥇🥇🥇 Ukázka hodnocení poskytovaných služeb: Google hodnocení.

Čistím ucpané záchody, pisoáry, dřezy, vany, myčky, gajgry, okapy. apod. Nabízím pohotovostní službu, můžete volat kdykoliv. Mám mnoho let zkušeností s čištěním a uvolňováním odpadů. Vlastním kvalitní techniku a držím ceny při zemi. Každý den s kolegy zasahuji v oblasti Ostravy, Bohumína, Rychvaldu a i v dalších městech a obcích jako jsou Dětmarovice, Dolní Lutyně, Doubrava, Ludgeřovice, Markvartovice, Moravská Ostrava, Slezská Ostrava, Šenov Šilheřovice. Lidé nás volají, pokud jejich odpady začnou špatně odtékat nebo jejich domácí pokusy o čištění nejsou úspěšné.

Čištění, vývoz jímek, septiků a žump Bohumín, Rychvald a okolí

Naplňuje se Vaše jímka či septik až po okraj, potřebujete to  rychle vyvézt, ozvěte se nám. Přijedeme a pomůžeme s odvozem Vašeho kalu do nejbližšího stáčecího místa. U nás neplatíte nikdy nic navíc. Vše vysajeme a následně i vyčistíme.

Volejte náš dispečink na:  773 500 498

Pro vývoz jímek, septiků a žump, které realizujeme v Ostravě, Bohumíně, Orlové, Třinci a dalších městech v okolí Ostravy disponujeme moderním sacím vozem o objemu 12 m3. Dokážeme s naším fekálním vozem přijet i na méně přístupná místa a odsát obsah Vaší nádrže od chaty, domu či např. komerčního objektu v Dětmarovicích, Dolní Lutyni či např. Ludgeřovicích.  Poradíme si snadno s Vašimi fekáliemi, bezpečně vše zlikvidujeme. Domluvte se s námi ideálně na pravidelném odvozu.

Čištění odpadů v domácnosti či komerční provozu

Mezi nejčastěji čištěné odpady v Bohumíně, Ostravě, Orlové a dalších městech patří obvykle kuchyňské dřezy a to ať už v restauracích, hotelích tak domech či bytech. Ucpané wc a pisoáry patří rovněž mezi naše nejčastější výjezdy.

Motorové péro na ucpaný odpad je v tomto případě hlavní pomocník, se kterým obratný instalatér dokáže uvolnit libovolnou ucpávku v potrubí.  V případě, že je v potrubí zaseknutá pevná ucpávka, dokážu vše rozebrat a manuálně opravit. Případná celková rekontrukce potrubí je také možná.

Zavolejte mi pokud máte problém v Ostravě, Bohumíně a okolí, pokud Vám neodtéká záchod, ucpal se dřez, či se např. vana plní vodou na neodtéká. Dokážu hravě protáhnout i domovní stoupačky či provést jejich rekonstrukci.

Čištění ucpané venkovní kanalizace Bohumín a okolí

Odpady se nemusí ucpat nutně jen v domácnosti, ale také na Vašem pozemku, resp. pod ním. Co dělat?  Nemusíte se bát, dokážu zprůchodnit libovolné kanalizační potrubí a to ať bezvýkopově nebo rekonstrukcí kanalizace. Jsem zkušený instalatér Michal – Čistič kanalizace a odpadů. Volejte pro cenu čištění na: 773 994 009 – přijedu k Vám obratem a mohu vyčistit tyto kanalizační potrubí:

a) kanalizační vpustě, gajgry na dvoře
b) dešťové gajgry, revizní šachty
c) veškeré kanalizační přípojky
d) ucpané okapy a dešťové svody
e) ostatní ležaté kanalizační potrubí
f) dešťovou kanalizaci

Revize kanalizace kamerou, monitoring kanalizace, trasování kanalizace

Mám veškerou potřebnou techniku pro monitoring a sledování kanalizace. Vyřeším pro Vás podrobný záznam kanalizačního potrubí a jejího vedení na Vašem pozemku nebo např. najdu místo ucpávky pro následnou opravu. Kamerová revize potrubí je též vhodná jako ověření dobrého stavu potrubí před tím než koupíte nějakou nemovitost apod.