Čištění ucpaných odpadů Ostrava a okolí do 50 km

Není nic příjemného, když se Vám začne vracet splašková voda zpět do umyvadla, vany či záchodu. Můžete zkusit sami vše vyřešit pérem na ucpaný odpad či chemickou cestou, ale ne vždy je toto správné řešení. Často je potrubí zůžené či je ucpávka pevného charakteru a vyžaduje to zásah profesionála na čištění odpadu.

Doporučujeme Vám se netrápit a zavolat naší spolehlivou firmu na čištění odpadů Fekpro.cz. Postaráme se o kompletní čištění a opravu Vašeho odpadu v Ostravě a okolí do 50 km (např. Opavě, Třinci, Studénce, Hlučíně apod.)

🥇🥇🥇 Prohlédněte si naše hodnocení na Googlu či Seznamu. 🥇🥇🥇

Držíme pravidelnou pohovost i přes noc a máme výjezdní místa v celém regionu.

Kontaktujte nás na:  773 994 009

Čištění a oprava odpadů v domácnostech a komerčních provozech Ostrava

Máme mnoho let zkušeností s čištěním odpadů a kanalizace v domácnostech i komerčních provozech. Každý rok realizujeme mnoho úspěšných zakázek. Zvládneme vyčistit ucpané potrubí i tam, kde konkurence není úspěšná.

Obvykle jsme schopni vše vyčistit pomocí motorové péra na ucpaný odpad a doplňkově chemickými prostředky. V případě, že je ucpávka pevného charakteru, např. spadlý košíček na vůni do záchodu nezbyde nic jiného, než záchod rozebrat a spadlou věc vyndat. Do wc padají i jiné věci, např. dětské hračky apod.

Jaké typy potrubí Vám můžeme opravit?

Čistíme ucpané odtoky od záchodu, vany, dřezu, umyvadla a dalších zřizovacích předmětů v domácnosti jako myčka, sprcha, pračka.