Čištění ucpané kanalizace Moravskoslezský kraj

Tlakové čištění kanalizace patří k tom nejefektivnějšímu, jak dostat ucpávku z Vašeho obvykle venkovního potrubí. Naše firma Fekpro má mnoho let zkušeností s čištěním, 🥇🥇🥇 prohlédněte si naše hodnocení na Googlu či Seznamu. 🥇🥇🥇

Držíme pravidelnou pohovost i přes noc a máme výjezdní místa v celém regionu (Moravskoslezský kraj).
Kontaktujte nás na:  773 994 009

Čištění kanalizace tlakovou vodou Studénka, Bohumín, Karviná, Třinec a okolí

Tlakové čištění kanalizace je velice efektivní způsob čištění kanalizace, kdy s naším výkonným vozem dokážeme pročistit libovolné kanalizační potrubí. Máme dlouhou čistící hadici, která dosáhne i do špatně přístupných míst. Silný tok vody dokáže prorazit libovolnou ucpávku v potrubí. V případě, že je ucpávka pevného charakteru např. beton či kořeny, tak jí dokážeme pomocí fréz obrousit a zbytky následně snadno vyplavit.

Zasahujeme nejčastěji v Třinci, Těšíně, Bohumíně, ale i Studénce nebo Opavě. Naši zákazníci vědí, že dokážeme opravit celé kanalizační systémy a kanalizační přípojky. Dokážeme uvolnit totálně i částěčně ucpané potrubí.  Zavolejte nám, ať máte ucpanou kanalizační vpusť, gajgr, kanalizační přípojku, dešťový svod na chatě či u velké administrativní budovy. Můžeme zasáhnout např. i v Bohumíně, Těšíně, Hlučíně, Třinci či Opavě a Příboru.

V případě, že nepomůže čištění tlakovou vodou, nabízíme i opravu výkopem či bezvýkopovou metodou.

Monitoring potrubí a zjistění závad, preventivní čištění

Chcete zjistit v jakém stavu je Vaše kanalizace? Provádíme kamerový průzkum potrubí, dokážeme říct v jakém je potrubí stavu a případně navrhnout jeho opravu. Trasování kanalizace je zas naopak vhodné, když provádíte nějaké hloubkové práce  a nechcete narušit strukturu kanalizačních trubek.

Ceník čištění kanalizace tlakovou vodou

Volejte pro cenu čištění kanalizace, určitě se domluvíme. Cena může být závislá na potřebě rychlosti příjezdu. Např. nás často voláte z restaurací, kdy hostům teče již do bot na záchodě nebo nastane nějaká havárie v hotelu.

Snažíme se určit cenu již na začátku a následně jí nenavyšovat, i když problém vyjde mnohem složitější, než se původně zdá.