Tlakové čištění kanalizace Ostrava, Opava, Třinec a okolí

Tlakové čištění kanalizace patří k tom nejefektivnějšímu, jak dostat ucpávku z Vašeho obvykle venkovního potrubí. Naše firma Fekpro má mnoho let zkušeností s čištěním, 🥇🥇🥇 prohlédněte si naše hodnocení na Googlu či Seznamu. 🥇🥇🥇

Držíme pravidelnou pohovost i přes noc a máme výjezdní místa v celém regionu (Moravskoslezský kraj). Kontaktujte nás na:  773 994 009

Náš zkušený instalatér k Vám přijede a provede monitoring Vaší kanalizace. Revizní kamerou odhalíme závadu ucpaného potrubí. Pokud je v potrubí ucpávka, se kterou se dá pohnout, přivedeme k potrubí hadici se servisního vozu a pustíme do potrubí silný proud vody. Proud vody ucpávku propláchne a vyplaví pryč. Tlakovou vodu je rovněž možné použít, pokud jsme předtím obrousili stěny potrubí od pevných ucpávek (a lá např. kořeny, suť, písek, drť apod.)

Čištění kanalizace tlakovou vodou Studénka, Bohumín, Karviná, Třinec a okolí

Tlakové čištění kanalizace je velice efektivní způsob čištění kanalizace, kdy s naším výkonným vozem dokážeme pročistit libovolné kanalizační potrubí. Máme dlouhou čistící hadici, která dosáhne i do špatně přístupných míst. Silný tok vody dokáže prorazit libovolnou ucpávku v potrubí.

Zasahujeme nejčastěji v Ostravě, Třinci, Těšíně, Bohumíně, ale i Studénce nebo Opavě. Naši zákazníci vědí, že dokážeme opravit celé kanalizační systémy a kanalizační přípojky. Dokážeme uvolnit i totálně ucpané potrubí, u kterého naše konkurence pohořela.  Zavolejte nám na: 773 994 009, ať máte ucpanou kanalizační vpusť, gajgr, kanalizační přípojku, dešťový svod na chatě či u velké administrativní budovy. Můžeme zasáhnout např. i v Bohumíně, Těšíně, Hlučíně, Třinci či Opavě a Příboru.

V případě, že nepomůže čištění tlakovou vodou, nabízíme i opravu výkopem či bezvýkopovou metodou.

Monitoring potrubí a zjistění závad, preventivní čištění

Chcete zjistit v jakém stavu je Vaše kanalizace? Provádíme kamerový průzkum potrubí, dokážeme říct v jakém je potrubí stavu a případně navrhnout jeho opravu. Trasování kanalizace je zas naopak vhodné, když provádíte nějaké hloubkové práce a nechcete narušit strukturu kanalizačních trubek.

Ceník čištění kanalizace tlakovou vodou

Volejte pro cenu čištění kanalizace, určitě se domluvíme. Cena může být závislá na potřebě rychlosti příjezdu. Např. nás často voláte z restaurace a hotelů, kde hostům teče již do bot na záchodě nebo nastane nějaká havárie v hotelu. Ukázkový ceník. Snažíme se určit cenu již na začátku a následně jí nenavyšovat, i když problém vyjde mnohem složitější, než se původně zdá.