Čištění ucpané kanalizace Ostrava a okolí

Jsme firma Fekpro, s.r.o. – čistíme ucpané odpady a kanalizaci v Ostravě a okolí. Není nic příjemného, když odpady v domě či komerčním objektu přestanou odtékat. Často se tomu může stát tak, že dojde k ucpání kanalizační přípojky. Pak nezbývat než zavolat firmu ideálně tu, která má auto s tlakovou vodou, jež potrubí skvěle pročistí.

Nabízíme naše čištění a opravy všech typů kanalizace v Ostravě, Opavě, Třinci a v dalších městech.

Máme mnoho let zkušeností s čištěním, 🥇🥇🥇 prohlédněte si naše hodnocení na Googlu či Seznamu. 🥇🥇🥇

Držíme pravidelnou pohovost i přes noc a máme výjezdní místa v celém regionu.
Kontaktujte nás na:  773 994 009

Čištění kanalizace tlakovou vodou Ostrava, Opava, Třinec a okolí

Jedná se o velmi efektivní způsob čištění kanalizace, kdy pomocí našeho servisního vozu s tlakovou vodou dokážeme propláchnout potrubí o libovolné délce.

Pomocí tlakové vody dokážeme z potrubí dostat všechny možné usazeniny a ucpávky.  Pomůžeme Vám, ať máte ucpanou kanalizační vpusť, gajgr, kanalizační přípojku, dešťový svod na chatě či u velké administrativní budovy. Můžeme zasáhnout např. i v Bohumíně, Těšíně, Hlučíně apod.

Tlakové čištění kanalizace je velice efektivní, ale občas i nebezpečné, protože se jedná o aktivaci velkého množství vody. V případě, že by např. hrozilo nebezpečí pro byty pod Vámi (vyplavení), použijeme stroj na čištění ucpané kanalizace. Jasnou volbou by však toto čištění mělo být jako preventivní proplach venkovních trubek či např. může posloužit pro pročištění přípojek. Možnost čištění gajgrů, okapů, dvorních vpustí apod.

Více informací…

Bezvýkopová oprava kanalizace

Bojíte se, že budete muset rozkopovat Vaší zahradu či příjezdovou cestu, abyste se dostali k narušenému místu  na potřubí či ucpávce kanalizace. Objevili jste problém např. s kořeny, které prorostly do kanalizační trubky? Zařídíme pro Vás pomoc. Jsme schopni provést sanační opravu potrubí .

Oprava a rekonstrukce kanalizace

V některých případech může dojít k tomu, že dojde ke kompletnímu narušení kanalizačních trubek, např. jejich rozskočení. Někdy může mít potrubí rovněž malý sklon. V tomto případě je třeba provést výkopem opravu.

Cena čištění a opravy kanalizace v Ostravě, Třinci, Opavě a okolí

Volejte pro cenu čištění kanalizace.