Čištění ucpané kanalizace Ostrava a okolí

Jsme firma Fekpro, s.r.o. – čistíme ucpané odpady a kanalizaci v Ostravě a okolí. Není nic příjemného, když dojde k ucpání kanalizační přípojky u domu, chaty či komerčního objektu. Pak nezbývá než zavolat firmu na čištění, ideálně tu, která má auto s tlakovou vodou, jež potrubí skvěle pročistí. Vysoký tlak vody v našem servisním autě dokonale propláchne libovolnou ucpávku v každém potrubí. Pokud nepomůže tlaková voda, dokážeme potrubí opravit pomocí řízených fréz a obrousit stěny např. od kořenů či suti. V případě rozskočené či zdeformované kanalizace řešíme tento problém výkopem.

Nabízíme naše čištění a opravy všech typů kanalizace v Ostravě, Opavě, Třinci, Hlučíně, Studénce, Tišnově a v dalších městech Severomoravského kraje.

Máme mnoho let zkušeností s čištěním, 🥇🥇🥇 prohlédněte si naše hodnocení na Googlu či Seznamu. 🥇🥇🥇

Držíme pravidelnou pohovost i přes noc a máme výjezdní místa v celém regionu. Kontaktujte nás na:  773 994 009

 

Čištění kanalizace tlakovou vodou Ostrava, Opava, Třinec a okolí

Jedná se o velmi efektivní způsob čištění kanalizace, kdy pomocí našeho servisního vozu s tlakovou vodou dokážeme propláchnout potrubí o libovolné délce.

Pomocí tlakové vody dokážeme z potrubí dostat všechny možné usazeniny a ucpávky.  Pomůžeme Vám, ať máte ucpanou kanalizační vpusť, gajgr, kanalizační přípojku, dešťový svod na chatě či u velké administrativní budovy. Můžeme zasáhnout nejen v Ostravě, ale např. i v Bohumíně, Těšíně, Hlučíně, Fulneku, Havířově apod.

Tlakové čištění kanalizace je velice efektivní, ale občas i nebezpečné, protože se jedná o spuštění velkého množství vody. V případě, že by např. hrozilo nebezpečí pro byty pod Vámi (vyplavení), použijeme lépe stroj na čištění ucpané kanalizace. Jasnou volbou by však toto čištění mělo být jako preventivní proplach venkovních trubek či např. může posloužit pro pročištění celé kanalizační sítě dešťové či splaškové kanalizace. Možnost čištění gajgrů, okapů, dvorních vpustí apod.

Více informací o tlakovém čištění kanalizace Ostrava a okolí.

Bezvýkopová oprava kanalizace

Bojíte se, že budete muset rozkopovat Vaší zahradu či příjezdovou cestu, abyste se dostali k narušenému místu na potřubí či ucpávce v kanalizačním systému? Objevili jste problém např. s kořeny, které prorostly do kanalizační trubky? Zařídíme pro Vás rychlou pomoc. Jsme schopni provést sanační opravu potrubí. Opravu kanalizace výkopem provádíme až v nejvíce nutných případech, kdy dojde k nenávratnému poškození potrubí.

Podrobné informace o tom, jak provedeme monitoring kanalizace a následnou úpravu např. vložkováním.

Oprava a rekonstrukce kanalizace

V některých případech může dojít k tomu, že dojde ke kompletnímu narušení kanalizačních trubek, např. jejich rozskočením. Někdy může mít potrubí rovněž malý sklon. V tomto případě je třeba provést výkopem opravu.  Dokážeme pomocí naší revizní kamery provést trasování kanalizace a vyhodnotit, kde bude nejvíce efektivní provést výkop a opravu potrubí.

Cena čištění a opravy kanalizace v Ostravě, Třinci, Opavě a okolí

Volejte pro cenu čištění kanalizace nebo se podívejte na orientační ceny.