Jsme schopnit vyčistit ucpanou kanalizaci a ucpané domácí či firemní odpady v celém Moravskoslezském kraji.  Hlavní výjezdní místo naší techniky je v Ostravě a Komorní Lhotce, Hnojníku (u Třince). Jsme tak schopni obsáhnout ve velice rychlém čase čištění v oblasti na východ a západ od Ostravy a samotné Ostravě.  V případě klidnějších dnů za Vámi přijedeme čistit i do Opavy, Nového Jičína, Klimkovic, Studénky apod.

Vždy po zavolání na naše číslo 773 994 009 se dozvíte cenu za čištění, která se nebude už měnit. Můžete se tak svobodně rozhodnout, jestli se Vám v libovolné lokalitě vyplatí využít naše kvalitní služby na čištění odpadů. Lidé nás poptávají v Bohumíně do domácností, ale firem. V Ostravě se většinou nekouká na hodinky a lidé volají 24/7, protože potřebují uvolnit jejich neodtékající záchody velmi rychle.

Jste z některé z menších obcí jako jsou Fryčovice, Staříč, Trnávka, Krmelín, Jistebník, Velká Polom, Markvartovice, Dolní Lutyně, Chotěbuz apod.? Potom např. můžete mít chatu či rodinný dům a jako Vašim sousedům se může ucpat kanalizační přípojka nebo může začít přetékat jímka či septik. Toto se stává např. před Vánoci, když se zvyšuje počet uživatelů Vaší domácnosti. Objednejte naše služby pro vývoz jímek a septiků na  773 500 498.

Pokud jste z ostatních obcí a měst jako je Petřvald, Jablunkov, Zubří, Štramberk, Brušperk, Fulnek, Klimkovice, Dolní Benešov objednávejte kdykoliv ve svátek či víkendu naše strojní či tlakové čištění odpadu. Zkušený instalatér Michal přijede a uvolní ve Vašem potrubí libovolnou ucpávku, v případě potřeby rozebereme Vaše potrubí a vpadlý předmět vyndáme.